Service Manager

  • Wynagrodzenie:4500 - 5500 zł brutto
  • Pozostanie aktywne: 5 dni

Service Manager jest osobą pierwszego kontaktu dla klientów, z którymi e-point SA współpracuje w zakresie obsługi serwisowej wdrożonych systemów informatycznych. Do jego obowiązków należy m.in.:

  • nadzór i koordynowanie całości prac po stronie e-point SA realizowanych w ramach usług serwisowych (usuwanie błędów) oraz usług hostingowych, w tym współpraca z zespołami technicznymi utrzymującymi systemy klientów,
  • merytoryczne wsparcie dla klientów w zakresie korzystania z wdrożonych rozwiązań
  • proaktywne prace mające na celu zwiększenie satysfakcji klientów z realizowania usług utrzymaniowych

Stanowisko Service Managera stwarza niepowtarzalną szansę rozwoju zawodowego ze względu na interdyscyplinarność zagadnień, którymi będziesz zajmować się na co dzień. Jest też optymalnym punktem wyjścia do rozwoju w kierunkach:

  • zarządzanie projektami,
  • sprzedaż rozwiązań internetowych,

Od kandydatów oczekujemy:

  • wiedzy na temat Internetu i technologii interaktywnych,
  • doświadczenia w pracy na stanowisku związanym z technologiami internetowymi,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel, Power Point)
  • otwartej głowy i zdolności szybkiego uczenia się,
  • rzetelności i zaangażowania,
  • dokładności
  • opanowania i umiejętności słuchania ludzi,
  • komunikatywności i efektywnej pracy w zespole,
  • wykształcenia wyższego

Zakres obowiązków:

  • obsługa uruchomionych projektów,
  • współpraca z zespołem programistów w zakresie realizacji usług utrzymaniowych,
  • utrzymywanie dobrych relacji z przedstawicielami klientów,

Zapewniamy:

  • pracę w młodym, sympatycznym zespole,
  • kontakt z nowoczesnymi technologiami i najlepszymi praktykami inżynieryjnymi,
  • indywidualną ścieżkę rozwoju zawodowego, zgodnie z Twoimi potrzebami, wiedzą i umiejętnościami,
  • dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • opiekę medyczną (Medicover) i rehabilitację ruchową w siedzibie firmy,
  • dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno
  • wynagrodzenie w wysokości 4500-5500 zł brutto (w zależności od posiadanych kompetencji)
  • Warunki zatrudnienia: praca w pełnym wymiarze czasu, umowa o pracę.

Kształtując środowisko pracy naszej firmy, kierujemy się ważnymi dla nas wartościami, zawartymi w Kodeksie Honorowym.

Anna Kusa

Anna Kusa

Błędy walidacji formularza

Imię:
Link do proflilu na Linkedin:
CAPTCHA:
Nazwisko:
Telefon:
Załącz CV:
Wysyłane pliki muszą spełniać poniższe wymagania
Maksymalny rozmiar pliku:5.0 MB
Akceptowalne rozszerzenia:pdf, doc, docx, xls, xlsx, png, jpg, gif, ppt, pptx, txt
Możesz przeciągnąć i upuścić wybrane elementy na to pole.
Brak pliku.
Postęp przesyłania plików.Przerwij wszystkie.
Wyślij zgłoszenie