Administrator Sieci i Systemów

  • Wynagrodzenie:7000 - 9000 zł brutto
  • Pozostanie aktywne: 3 dni

Dołącz do Zespołu Hostingu e-point SA, złożonego z doświadczonych i chętnych do dzielenia się wiedzą administratorów, zajmujących się tworzeniem i zarządzaniem infrastrukturami sieci i systemów w oparciu o technologie OpenSource wsparte rozwiązaniami komercyjnymi, między innymi dla:

  • międzynarodowego systemu e-commerce,
  • globalnego systemu wsparcia sprzedaży,
  • autorskiej platformy content management (kilkadziesiąt wdrożeń),
  • dedykowanych architektur hostingowych dla klientów branży finansowej i e-commerce,
  • wdrożeń SAP Hybris.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie infrastrukturą, systemami i aplikacjami middleware (sprzęt sieciowy, serwery, systemy operacyjne, infrastruktura kontenerów, serwery aplikacyjne).
  • Praca w zespole utrzymania i wsparcie klienta w zakresie infrastruktury,
  • Praca w trybie zmianowym (zmiana poranna lub popołudniowa),
  • Dyspozycyjność w trakcie pełnienia dyżurów w trybie 24/7/365 (za dodatkowym wynagrodzeniem),
  • Utrzymywanie narzędzi i dokumentacji związanej z zarządzaniem architekturami hostingowymi,
  • Analiza i działania proaktywne w zakresie bezpieczeństwa, dostępności i wydajności.

Wymagane kwalifikacje:

  • Minimum 2 lata doświadczenia przy administracji serwisami WWW.
  • Znajomość dystrybucji: Debian, Redhat (RHEL, CentOS) na poziomie administratora,
  • Znajomość protokołu TCP/IP, routingu oraz systemów filtracji ruchu dostępnych dla Linuksa,
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem typu OpenSource w zastosowaniach:
    • serwery WWW, aplikacji Java,
    • rozwiązania high-availability oraz load-balancing usług sieciowych (HTTP),
    • serwery DNS,
    • systemy monitoringu,
    • firewall i routing.
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  • Pozytywne podejście do pracy z ludźmi,
  • Terminowa realizacja powierzonych zadań,
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy możliwość pracy z ciekawymi technologiami, m.in.:

  • Rozwiązaniami kontenerowymi (m.in. Docker, OpenShift),
  • Rozwiązaniami wirtualizacyjnymi (m.in. XenServer),
  • Rozwiązaniami chmurowymi (m.in. Amazon Web Services),
  • Rozwiązaniami automatyzacji procesów konfiguracji systemów i infrastruktury (m.in. Ansible),
  • Systemami BSD.

Dodatkowo:

  • Umowę o pracę w firmie o uznanej renomie, w pełnym wymiarze godzin.
  • Dobrą organizację, unikalną atmosferę i komfortowe warunki pracy.
  • Opiekę medyczną (Medicover), ćwiczenia profilaktyczne i masaże w siedzibie firmy.
  • Udział w programie kart Multisport.
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy: Mokotów, przy stacji Metra Wierzbno.
  • Wynagrodzenie 7000-9000 zł brutto miesięcznie.

Kształtując środowisko pracy naszej firmy, kierujemy się ważnymi dla nas wartościami, zawartymi w Kodeksie Honorowym.

Anna Kusa

Anna Kusa

Błędy walidacji formularza

Imię:
Link do proflilu na Linkedin:
CAPTCHA:
Nazwisko:
Telefon:
Załącz CV:
Wysyłane pliki muszą spełniać poniższe wymagania
Maksymalny rozmiar pliku:5.0 MB
Akceptowalne rozszerzenia:pdf, doc, docx, xls, xlsx, png, jpg, gif, ppt, pptx, txt
Możesz przeciągnąć i upuścić wybrane elementy na to pole.
Brak pliku.
Postęp przesyłania plików.Przerwij wszystkie.
Wyślij zgłoszenie