Co nowego

Projekty, produkty, konferencje, kolejne wyzwania... Zobacz czym żyjemy i gdzie nas można spotkać!

 
 
 
16 sierpnia 2016
Nowa odsłona serwisu ING Commercial Finance Polska S.A. w technologii ActiveContent

Nasz klient, ING Commercial Finance Polska S.A., lider polskiego rynku faktoringu, zwrócił się do nas z prośbą o przygotowanie nowej wersji serwisu www z wykorzystaniem sprawdzonej technologii ActiveContent, która od kilkunastu lat wspiera działanie serwisów Grupy ING.

ActiveContent

ING Commercial Finance Polska S.A. oferuje nowoczesne produkty faktoringowe dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa. Postawiliśmy sobie zadanie, aby przedstawić bogatą ofertę usług w sposób bardziej przejrzysty oraz wzmocnić profesjonalny wizerunek spółki. Firma e-point była odpowiedzialna za przygotowanie nowej koncepcji oraz realizację serwisu zgodnie ze standardem Responsive Web Design (RWD).

Serwis doczekał się nowoczesnej wizualizacji zgodnej z brandingiem Grupy ING. W ramach prac nad stroną zmieniliśmy całkowicie prezentację oferty, główny nacisk kładąc na potrzeby użytkownika. Wzmocniliśmy przekaz ofertowy przez pokazanie najważniejszych korzyści produktów i usług oraz komunikację wartości budujących wiarygodność marki. Nowa odświeżona wizualizacja serwisu znacznie poprawiła czytelność oferty i spójność przekazu. Serwis jest dostępny zarówno na desktopach jak i na urządzeniach mobilnych pod adresem: www.ingcomfin.pl

ING Commercial Finance w RWD

 
 

Masz pytanie?

 
 
 
 
Iwona Polak

Dyrektor Marketingu

tel. +48 508 030 245

iwona.polak at e-point dot pl