Co nowego

Projekty, produkty, konferencje, kolejne wyzwania... Zobacz czym żyjemy i gdzie nas można spotkać!

 
 
 
24 czerwca 2016
ING Księgowość - nowy serwis w ekosystemie Grupy ING

ING Księgowość to nowa odsłona serwisu spółki ING Usługi dla Biznesu S.A. oferującej kompleksowe i nowoczesne usługi z zakresu pełnej księgowości oraz obsługi kadrowo-płacowej dla firm.

Głównym naszym zadaniem w pracy nad nowym serwisem było logiczne uporządkowanie oferty oraz realizacja w standardzie Responsive Web Design (RWD). Dzięki zmianie architektury informacji oferta stała się prostsza w odbiorze, bardziej zrozumiała i przejrzysta. Zmieniliśmy sposób komunikacji oferty pod kątem poszczególnych grup odbiorców. Wzmocniliśmy przekaz ofertowy poprzez podkreślenie najważniejszych przewag oferowanych usług. Uporządkowaliśmy strukturę oraz uprościliśmy nawigację.

Wygląd serwisu został odświeżony i uspójniony z szatą graficzną serwisu ING Banku Śląskiego, dzięki czemu utrzymuje konsekwentny przekaz wizualny w ramach spółek Grupy ING. ING Księgowość to kolejny serwis realizowany w technologii e-point - ActiveContent. Wieloletnia współpraca z Grupą ING zaowocowała naturalną decyzją, jaką była realizacja nowej odsłony serwisu w ramach sprawdzonego rozwiązania technologicznego.

Nowa strona jest dostępna zarówno na komputerach stacjonarnych, jak i na urządzeniach mobilnych - zapraszamy na www.ingksiegowosc.pl.

wizualizacja ING Ksiegowosc

 
 

Masz pytanie?

 
 
 
 
Iwona Polak

Dyrektor Marketingu

tel. +48 508 030 245

iwona.polak at e-point dot pl