Co nowego

Projekty, produkty, konferencje, kolejne wyzwania... Zobacz czym żyjemy i gdzie nas można spotkać!

 
 
 
21 września 2011
Integracja ActiveForms z systemem bankowości internetowej w Raiffeisen POLBANK

Kolejnym krokiem rozwoju wdrożenia formularzy stworzonych przy pomocy ActiveForms w Raiffeisen Banku jest udostępnienie ich Klientom Systemu Bankowości Internetowej.

Użytkownik Systemu Bankowości Internetowej Raiffeisen Bank, który zechce zakupić nowy produkt bankowy, zostanie przekierowany na odpowiedni formularz. Formularz jest automatycznie wypełniany danymi Klienta znajdującymi się w systemie, a klient musi jedynie dopisać brakujące dane oraz określić parametry i opcje wybranego produktu. Po złożeniu wniosku, kierowany jest z powrotem do systemu bankowości internetowej, bez potrzeby ponownego logowania. Dla użytkowników końcowych zastosowanie ActiveForms jest niewidoczne.

Dzięki integracji Systemu Bankowości Internetowej ActiveForms, Bank uzyskuje niezwykłą elastyczność w kształtowaniu oferty nowych produktów wobec obecnych Klientów realizując strategie cross-selling'u i up-selling'u. Dodanie lub modyfikacja nowego produktu są niezwykle szybkie i dodatkowo odbywają się bez konieczności rozbudowy SBI, co zapewnia tej platfomie tak pożądaną stabilność funkcjonowania.

Więcej o wdrożeniu ActiveForms w Raiffeisen Polbank - http://e-point.pl/klienci/raiffeisen

 
 

Masz pytanie?

 
 
 
 
Iwona Polak

Dyrektor Marketingu

tel. +48 508 030 245

iwona.polak at e-point dot pl