Co nowego

Projekty, produkty, konferencje, kolejne wyzwania... Zobacz czym żyjemy i gdzie nas można spotkać!

 
 
 
14 stycznia 2017

Kluczowe trendy w branży ubezpieczeniowej wiążą się bezpośrednio z nowymi technologiami. Według raportu przygotowanego przez Capgemini najważniejszymi czynnikami kształtującymi sektor w 2016 roku były Internet of Things, Big Data oraz rosnące w siłę firmy FinTech. Jednocześnie cały czas umacnia się rola kanału online w biznesie ubezpieczeniowym.

Zobacz więcej
20 grudnia 2016

Nowoczesny design, przemyślane mechanizmy prosprzedażowe, prostota nawigacji, dostępność z każdego urządzenia – taki jest nowy portal Banku BGŻ BNP Paribas wdrożony przez firmę e-point SA.

Zobacz więcej
12 grudnia 2016

Prezentujemy z dumą nową odsłonę serwisu BIK, zawierającego także elementy związane z Grupą BIK, w skład której wchodzą spółki: Biuro Informacji Kredytowej S.A. i Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.

Zobacz więcej
8 grudnia 2016

Dlaczego tak trudno wdrożyć strategię omnichannel w dużych, międzynarodowych firmach? Przede wszystkim z racji swoich rozmiarów są one mniej zwinne, mniej podatne na zmiany, a także często wpadają w pułapkę silosowości: oddzielnego funkcjonowania poszczególnych działów, rynków czy business units, które nie komunikują się między sobą.

Zobacz więcej
24 listopada 2016

Właśnie piszesz swoje pierwsze CV, przeglądasz oferty, ale w gruncie rzeczy nie wiesz, od czego zacząć ani jak zaprezentować swoje umiejętności, skoro nie masz jeszcze dużego doświadczenia? Dobrze wiemy, jak trudne jest wejście na rynek pracy, dlatego staramy się być na uczelniach i służyć naszym doświadczeniem młodym adeptom programowania.

Zobacz więcej
27 października 2016

Święto e-commerce, czyli V Forum E-Handel, już za nami. W tym roku impreza odbyła się w ramach Forum Retail Channels 360° i miała miejsce w dniach 19-20 października. Jako partner wydarzenia, zaprosiliśmy uczestników na nietypowy warsztat z zarządzania projektem IT.

Zobacz więcej
20 października 2016

Jaka przyszłość czeka sprzedaż bezpośrednią? W jaki sposób nowe technologie i nowe nawyki konsumentów zmieniają zasady gry? Jakie praktyki są dziś najskuteczniejsze? Wokół tych pytań koncentrowała się V edycja Polskiego Dnia Sprzedaży Bezpośredniej, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej.

Zobacz więcej
20 października 2016

Na targach pracy pojawiamy się regularnie w poszukiwaniu młodych, utalentowanych ludzi, którym dajemy szansę rozwoju w e-point. Większość z tych, którzy przychodzą do nas na praktyki lub do pierwszej pracy, zostaje na lata! 17 i 18 października spotkaliśmy się z głodnymi pierwszych wyzwań programistami na targach pracy Wydziału Elektroniki i Technologii Informacyjnej na Politechnice Warszawskiej.

Zobacz więcej
17 października 2016

Polacy najwyżej cenią sobie bankowość internetową i mobilną - wykazało badanie przeprowadzone we wrześniu tego roku przez ARC Rynek i Opinia. Najlepsze noty w tych kategoriach otrzymał ING Bank Śląski, dla którego e-point od kilkunastu lat buduje i rozwija rozwiązania internetowe.

Zobacz więcej
13 października 2016

Warsaw International Banking Summit odbyło się w dniach 5-6 października w ramach Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń. To wydarzenie gromadzi prezesów banków, ekonomistów, dostawców rozwiązań i firmy współpracujące z bankami.

Zobacz więcej
 
 

Masz pytanie?

 
 
 
 
Iwona Polak

Dyrektor Marketingu

tel. +48 508 030 245

iwona.polak at e-point dot pl