Co nowego

Projekty, produkty, konferencje, kolejne wyzwania... Zobacz czym żyjemy i gdzie nas można spotkać!

 
 
 
8 czerwca 2017

Hackathon to ekstremalna przygoda: wymaga skupienia, odejścia od znanych, standardowych procedur i odnalezienia w sobie nowych talentów. To również ogromne wyzwanie. Dlatego wiedzieliśmy, że na 24CodING Hackathon nie może zabraknąć reprezentacji e-point.

Zobacz więcej
31 maja 2017

Dyrektywa PSD2 oznacza dla banków duże zmiany - nowe możliwości, ale także ograniczenia. W ramach rozpoznawania tego potencjału ING Bank Śląski zorganizował Hackathon 24CodING, który zgromadził ponad 400 programistów z całego świata. Przygotowywali oni prototypy aplikacji, które wykorzystują atuty biznesowe nowej dyrektywy.

Zobacz więcej
18 maja 2017

Zarówno w segmencie B2B jak i B2C marketerzy dostrzegają, że po drugiej stronie słuchawki, lady bądź ekranu komputera, zawsze stoi człowiek. A to, czy kupuje właśnie produkty na obiad, czy specjalistyczne narzędzia dla swojej firmy, przestaje mieć znaczenie.

Zobacz więcej
12 maja 2017

Szacunkowa wartość europejskiego handlu internetowego wynosiła w 2016 roku 509,9 mld euro. Coraz więcej firm stara się konkurować na poziomie całej Unii Europejskiej, a nie pojedynczych krajów członkowskich.

Zobacz więcej
21 kwietnia 2017

Zmieniają się oczekiwania klientów i trendy w bankowości. Na arenie pojawiają się nowi gracze (FinTechy), a w obszar usług finansowych coraz śmielej wchodzą globalne platformy agregujące usługi, takie jak Amazon, Facebook czy Google. Co te zmiany oznaczają dla przyszłości całego rynku, dokąd zmierza bankowość i jakie otwierają się przed nią nowe modele biznesowe?

Zobacz więcej
19 kwietnia 2017

Sklep internetowy to jeden z niewielu biznesów, który faktycznie może szybko rozwinąć się z przysłowiowej firmy mieszczącej się w garażu, do giganta świadczącego usługi na całym świecie. Pierwszą barierą do pokonania jest granica własnego państwa.

Zobacz więcej
5 kwietnia 2017

Dwa niezależne ośrodki badawcze, Forrester oraz Frost & Sullivan, ogłosiły SAP Hybris Commerce najlepszym oprogramowaniem dla e-commerce na świecie. Zarówno Forrester, jak i Frost & Sullivan doceniły innowacyjne podejście SAP Hybris w kwestii sprzedaży wielokanałowej, dopasowanie do potrzeb klientów oraz możliwość szybkiej transformacji biznesu w model cyfrowy.

Zobacz więcej
3 kwietnia 2017

e-point talks to cykliczna impreza wewnętrzna, na której dzielimy się wiedzą, inspirujemy nawzajem oraz integrujemy. W tym roku w Centrum Nauki Kopernik odbyła się jej piąta edycja.

Zobacz więcej
28 marca 2017

e-point dołączył do Izby Gospodarki Elektronicznej.

Zobacz więcej
20 marca 2017

Według badań przeprowadzonych przez firmę Walker, do 2020 roku doświadczenie użytkownika będzie miało większy wpływ na decyzje zakupowe niż cena. To rewolucja dla tradycyjnego marketingu opartego na modelu 4 (lub więcej) P.

Zobacz więcej
 
 

Masz pytanie?

 
 
 
 
Iwona Polak

Dyrektor Marketingu

tel. +48 508 030 245

iwona.polak at e-point dot pl